niedziela, 9 lutego 2014

BookRage.org atakuje z nową akcją


BookRage szybciej niż poprzednio zaatakował z kolejną edycją!

Serwis BookRage, oferujący pakiety książek w postaci elektronicznej w cenie określonej przez kupującego,  w poniedziałek 10 lutego wystartuje z kolejną akcją, w ramach której tym razem dostępny jest pakiet książek najlepszych polskich autorów beletrystyki, a także jeden prawdziwy rarytas: niepublikowane wcześniej w języku polskim opowiadania klasyka – Artura Conan Doyle'a.

W ramach pakietu możemy więc zakupić:
„Próg nieśmiertelności” Krzysztofa Borunia – to drugi po Januszu Zajdlu klasyk polskiej fantastyki pojawiający się w akcji BookRage, a „Próg nieśmiertelności” to jedno z jego najbardziej interesujących i znanych dzieł, obok pisanej wspólnie z Andrzejem Trepką Kosmicznej Trylogii. Głównym bohaterem książki jest adwokat, który próbuje rozwiązać zagadkę Joségo Bragi, autora, który znany stał się dopiero po śmierci, a którego kolejne utwory publikowane są przez tajemniczy instytut, któremu pisarz zapisał swój dorobek  – czy jednak na pewno są jego autorstwa? A może Braga nadal żyje? (ISBN 978-83-64416-30-9)

„Żelazne kamienie” Rafała Dębskiego – Marcin Wroński po rozwiązaniu tajemnicy nazistowskiego bunkra w Oleśnicy przeniesiony zostaje z policji do kontrwywiadu. Bezpardonowa walka agentów i szpiegów .kilku mocarstw prowadzi go  znowu na Dolny Śląsk, gdzie na rozwiązanie czeka jedna z największych tajemnic II wojny światowej – miejsce ukrycia Bursztynowej Komnaty. (ISBN 978-83-64416-23-1)

„Królowa Głodu” Wojciecha Chmielarza – znany głównie z kryminałów o komisarzu Mortce Chmielarz tym razem napisał powieść z gatunku fantastyki, dostępną jedynie u nas. Młody Holender Bram Huygens przybywa do Kaźni, górniczego miasteczka powstałego na miejscu zrujnowanego w wojnie między dwoma mocarstwami księstwa Kuźni Zachodu. Powierzono mu do wykonania misję, od której zależy przyszłość krainy i jej mieszkańców. Wkrótce Bram przekona się, że w Kaźni każdy ma swoje sekrety, a niektóre z nich są śmiertelnie groźne. (ISBN 978-83-64416-22-4)

„W pomrokach wiary” Stefana Grabińskiego – polski klasyk grozy powraca do BookRage z kolejnym zbiorem – tym razem są to jego debiutanckie opowiadania, opublikowane pierwotnie w 1908 roku pod pseudonimem „Stefan Żalny”.  Książka zawiera utwory „Puszczyk”, „Wampir”, „Szalona zagroda”, :Pomsta ziemi”, „Klątwa” i „Podzwonne”. (978-83-64416-28-6)

„Sherlock Holmes. Apokryfy” Artur Conan Doyle'a – Nigdy wcześniej nie wydane w Polsce (poza jednym, które ukazało się  jedynie ponad 100 lat temu w „Gazecie Kieleckiej”), autoparodystyczne opowiadania Doyle’a, to niewątpliwie prawdziwa gratka dla fanów słynnego detektywa z Baker Street. Brawurowe tłumaczenie Marcelego Szpaka, dostępne tylko w BookRage. (978-83-937597-9-8)

Natomiast ci, którzy zdecydują się zapłacić powyżej aktualnej średniej ceny pakietu, otrzymają dodatkowo następujące pozycje:

"Toccata" Krzysztofa Borunia – autorski zbiór opowiadań science fiction w klasycznym stylu. Zagadkowe obce cywilizacje, ziemska cywilizacja, którą powracający na Ziemię kosmonauci widzą kompletnie zmienioną po tysiącach lat oraz zagadka zatrutych alg – jedynego źródła pożywienia załogi statku kosmicznego. (978-83-64416-27-9)

oraz

„Gromberlardzka legenda” Feliksa W. Kresa – Jedna z najlepszych powieści najsłynniejszego po Sapkowskim autora polskiej fantasy. Grobelard to niegościnna, górzysta kraina, nad którą Szerń, wisząca nad światem potęga, która obdarzyła świadomością ludzi, koty i sępy niegdyś stoczyła wojnę z obcą siłą zwaną Alerem. Jedna z grombelardzkich legend głosi, że Szerń niemal nieustannie obmywa ten kraj deszczem właśnie po to, by zmyć pozostawione przez Aler piętno. Do tej właśnie krainy przybywa armektańska łuczniczka Karenira nie wiedząc, że sama też stanie się kiedyś grombelardzką legendą. (978-83-64416-24-8)

Możliwości płatnicze, dostosowane są do potrzeb polskiego klienta. Serwis obsługuje zarówno płatności PayPal (w tym płatności kartami, także bez rejestracji konta PayPal) jak i e-przelewy za pośrednictwem systemu płatności DotPay. Nowością jest natomiast system Espago, umożliwiający płatności kartą.

W serwisie jest także możliwość przeznaczenia części płaconych za książki pieniędzy na rzecz fundacji Nowoczesna Polska. Chcielibyśmy aby ludzie mieli możliwość zrobienia przy okazji dobrego uczynku, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Zdecydowaliśmy się na Fundację Nowoczesna Polska jako instytucję pożytku publicznego której cele są nam osobiście bliskie i którą sami z chęcią, przy okazji korzystania z tego typu serwisów, byśmy wspierali. – dodaje Tomasz Stachewicz, jeden z pomysłodawców serwisu.

http://bookrage.org
http://facebook.com/bookrage

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz